•  

   

  Snídaně - současnost a budoucnost kontaktních center

 • Jedeme k Vám..:-)!

   

  Už přes dva roky děláme u nás v OpenOne snídaně pro manažery a team leadery kontaktních center. Snídaně nás baví a ze zpětných vazeb vyplývá, že baví i jejich účastníky. A protože se snažíme dělat věci pořád jinak a nově, napadlo nás, že bychom se snídaní vyrazili k Vám, do Vašeho kontaktního centra.

  Pozvěte si deset svých kolegů a my Vám uděláme "snídaňový kruh".

   

  Začneme tím, že krátce představíme náš pohled na aktuální situaci, trendy i to, jak vidíme budoucnost kontaktních center. Seznáme Vás s tím, co zajímavého a nového se v českých call centrech děje, co inovativního se zavedlo v praxi, co již funguje. A pak o tom budeme diskutovat. My budeme moderovat tak, aby každý měl prostor a co nejvíce účastníků to bavilo. A zároveň budeme provokovat a přispívat snad inspirativními a inovativními pohledy. Pokud budete mít zájem, můžeme udělat i poradní kruh - můžeme se společně podívat na téma některého z účastníků a získat k němu jedenáct vhledů, názorů, doporučení či rad.

   

  Našim cílem je právě inspirovat a provokovat, dodat energii i povzbudit.

   

 • Program

  (časy jsou orientační)

  broken image

  9.00 - 9.15

  Principy, pravidla setkání, organizace, seznámení

  Rychlé usazení, představení a jdeme na to

  broken image

  9.15 - 9.45

  Jak vidíme svět kontaktních center

  Pro kontaktní centra děláme opravdu už dlouho. Všímáme si, zjišťujeme, porovnáváme, snažíme se odhadovat. A s tím Vás krátce seznámíme.

  broken image

  9.45 - 11.00

  Diskusí kruh

  Podíváme se co na to Vy. Co na to každý jednotlivý účastníků setkání. Poskytneme každému prostor vyjádřit se i naslouchat.

  broken image

  11.00 - 12.00

  Poradní kruh

  Podíváme se co na to, s čím si některý z účastníků neví rady, co ho čeká, co mu nejde. K tématu získáte pohledy, názory, rady či doporučení od ostatních.

 • Proč?

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte konkrétní příklady toho, co nového, inovativního dělají v jiných call centrech. Předáme Vám naše pohledy na klíčové otázky a úskalí, které před kontaktními centry stojí.

  broken image

  Společná diskuse

  Umožníme Vám formou kruhu diskutovat mezi sebou, ve Vašem týmu. Tak, že každý bude mít prostor být slyšen, každý bude mít prostor naslouchat ostatním.

  broken image

  Řešení

  Podíváme se společně na jeden, dva problémy účastníků. Formou poradního kruhu, bez hodnocení, bez tlaku, bez manipulace. Čisté názory ostatních. V dostatečném prostoru, bez rušení ostatními

 • Formát Snídaně

  broken image

  Pokud možno neformální prostředí

  Vyberete u Vás nějakou místnost, kde nám bude dobře. Ideálně si připravíme prostor bez stolů, jen židle v kruhu.

  broken image

  Sdílení

  Budeme sedět v kruhu. Budeme hlídat, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky.

  broken image

  Účastníci

  Snídaně je určena pro deset pracovníků kontaktního centra, jejich výběr je čistě na Vás.

   

  broken image

  Energie a zábava

  Snídani pojmeme tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • Na snídani přijede..:-)

  broken image

  Michal Beránek

  „Rád inspiruji a provokuji týmy kontaktních center je změnám. Myslím, že je svět kontaktních center již vyčerpán řízením na maximální výkon, a že je potřeba vnést do kontaktních center lidskost, smysl, opravdový zájem o zákazníka, investice do inovací a rozvoje, nový typ učení a budování dlouhodobých vztahů".

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Když se člověk rozhodne, že někoho povede, musí se naučit pracovat na svém sebevědomí, komunikaci a empatii. Je to nikdy nekončící práce. Pořád je co zlepšovat. Jsem přesvědčený, že jedním z nejlepších nástrojů pro vlastní rozvoj je sdílení s lidmi v podobných rolích. V rámci našich setkání proudí energie všemi směry, kdo chce, načerpá ji.“

 • Cena

   

  Snídaně je ZDARMA.

  Jediné co musíte zařídit je kafe a nějaké koláčky, či co můžete nebo jste zvyklí.

  Pokud je to pro Vás interně složité, dejte vědět, přivezeme i to..:-).

   

 • Máte zájem o Snídani?

  Vyplňte nám prosím formulář a hned se Vám ozveme.