•  

   

  Klub manažerů Back Office 2024

 • Jak bude Klub manažerů Back Office 2024 probíhat?

  broken image

  Společné leaderské tvoření

  Roční program pro manažery BO se skládá z pěti celodenních setkání, které mají charakter workshopů. Každé ze setkání má své základní téma. Téma je vždy nejdříve stručně představeno ze strany průvodce. Následně pak budeme na tématu společně pracovat. Budeme s manažery hledat konkrétní uplatnění teoretických principů a příkladů v praxi.

  broken image

  Aktuální témata účastníků

  Každé setkání věnujeme vysoký podíl času aktuálním tématům, otázkám a výzvám účastníků. V průběhu dne pak budeme ve společném kruhu hledat rady, názory, informace a podporu. Každý z účastníků tak získá unikátní zpětnou vazbu, rady, doporučení a zkušenosti od ostatních manažerů i průvodce programu.

 • Jaký bude formát Klubu?

  broken image

  Neformální prostředí a komunikace

  Setkání bude pět, vždy od 10 do 16 hodin u nás v OpenOne v ulici Sanderova v Praze 7 - Holešovicích v našem "Relaxu", tedy té nejméně formální místnosti, kterou v OpenOne máme.V rámci Klubu pracujeme v důvěře, respektu a s lehkostí.

  broken image

  Sdílení

  Budeme dbát na to, aby každý účastník měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy. Dozvíte se zkušenosti i odborné názory ostatních účastníků i průvodce.

  broken image

  Účastníci

  Klub je určen jen pro manažery útvarů typu Back Office bez omezení odvětví. Předpokládáme skupinku 10 - 12 účastníků. Z jedné společnosti vždy jen jeden manažer.

   

  broken image

  Energie a zábava

  Celý roční program bude pojat tak, aby to všechny účastníky bavilo. Klíčovými prvky budou inspirativní informace a videa, zamýšlení se ve skupince nad jejich konkrétními uplatněními a využitím osvědčených dovedností a společné sdílení.

 • Jaká témata v rámci Klubu otevřeme?

  broken image

  Inovace ve vedení týmu

  Jaké jsou inovativní způsoby ve vedení lidí? Jak vlastně funguje vnější a vnitřní motivace? Jak využívají vnitřní motivace v jiných provozech?

  broken image

  Jak rozvíjet mezilidské vztahy?

  Z dlouholetých průzkumů vyplývá, že jednou ze dvou oblastí, které zdaleka nejvíce ovlivňují spokojenost zaměstnanců v práci, je to, jak se zaměstnanci cítí ve svém týmu. V rámci Klubu se zaměříme právě i na rozvoj mezilidských vztahů ve Vašem oddělení.

  broken image

  Jak díky svému "Flow" lépe vést svůj tým?

  Toto téma pomůže manažerům pochopit sílu tzv. Flow. Budeme se věnovat tomu, jak nalézt stav, kdy nás práce baví a jde nám od ruky. Jak se do tohoto stavu dostávat a jak v něm co nejdéle vydržet. Protože, když jsme ve Flow, vše jde snadno.

  broken image

  Jak pracovat se stresem?

  Všichni se s ním setkáváme, každý s ním pracuje jinak. Vybrali jsme pro manažery kontaktních centrer celou řadu doporučení a nápadů, jak se stresem pracovat. Jak mu předcházet i jak se s ním vypořádat.

 • Váš průvodce

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Když se člověk rozhodne, že někoho povede, musí se naučit pracovat na svém sebevědomí, komunikaci a empatii. Je to nikdy nekončící práce. Pořád je co zlepšovat. Jsem přesvědčený, že jedním z nejlepších nástrojů pro vlastní rozvoj je sdílení s lidmi v podobných rolích. V rámci našich setkání proudí energie všemi směry, kdo chce, načerpá ji.“

 • Cena

  29.500,-Kč

  Cena je uvedena bez DPH

   

  Pět celodenních setkání

  Snídaně

  Oběd

  Svačina

 • Zájem o účast v Klubu manažerů Back Office 2024