•  

   

  CoolWorkshop pro manažery a teamleadery kontaktních center

 • Víte, že pro celou řadu činností kontaktního centra dlouhodobě standardní (vnější) motivace nefunguje?

  Že je vhodnější se zaměřit na motivaci vnitřní?

  Na co jiného by se měl leader zaměřit, aby takovou vnitřní motivaci podporoval?

  Týmy bývají zpravidla řízené, málo již vedené. Metody řízení, které jsme se my učili a do dneška se nadále učí a využívají, jsou založeny na teorii managementu, definovanou před více než 100 lety. Shromáždili jsme nové vědecké poznatky o vedení týmů a chceme se o ně dělit. Se zaměřením na vedení týmů v kontaktních centrech.

   

  Na workshopu se podíváme na jedno z největších paradigmat řízení, které je mylné. Že u všech činností směřujících k výkonu musíme lidi motivovat. Že je nutné dávat cíle, ty kontrolovat a podle plnění za ně ostatní odměňovat. Účastníkům dokážeme, že to tak není. Účastníci dostanou teoretické základy o tom, jak (ne)funguje vnější motivace.

   

  Dozví se, na jakých třech pilířích se doporučuje stavět motivaci vnitřní. Budou moci společně „zapracovat“ na konkrétních nápadech, jak by se daly některé z těchto pilířů rozvíjet v jejich společnostech. A společně probereme to, kde a jak by šlo těchto informací využít ve vašem kontaktních centru.

 • Program

  CoolWorkshop proběhne následovně

  broken image

  10.00 - 11.00

  Kdy vnější motivace (ne)funguje?

  Účastníky seznámíme s objevem vědy a konkrétními vědeckými závěry týkajícími se motivace lidí v práci. Představíme jim příklady kontaktních center, kde se tyto poznatky potvrzují v praxi.

  broken image

  11.00 - 12.30

  Tři pilíře vnitřní motivace, Smysl práce

  Podíváme se teoreticky na to, jaké jsou nejdůležitější tři pilíře vnitřní motivace. A podíváme se na první z nich - Smysl práce.

   

  broken image

  12.30 - 13.30

  Oběd

  Společný oběd.

  broken image

  13.30 - 15.00

  Autonomie

  Podíváme se na druhy autonomie, které dávají v kontaktních centrech smysl a budeme diskutovat, jaká konkrétní uplatnění by mohla najít v kontaktních centrech účastníků

 • Proč přijít?

  Dobijete si své teamleaderské baterie.

  broken image

  Znalosti

  Dozvíte se o nových trendech a metodách vedení týmů. Takových, které podporují spokojenost zaměstnanců a přitom přinášejí výsledky.

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte reálné náhledy a zkušenosti kolegů z jiných firem. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit výborné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy z jiných kontaktních center a zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po CoolWorkshopu konzultovat, radit se a sdílet.

 • Formát CoolWorkshopu

  broken image

  Neformální prostředí

  CoolWorkshopy pořádáme v našem "relaxu". Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Sdílení

  Při CoolWorkshopu sedíme v kruhu. Moderátoři hlídají, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  broken image

  Účastníci

  CoolWorkshop je určen pro manažery a teamleadery kontaktních center. Zpravidla se ho účastní 10-12 účastníků.

   

  Poskytuje prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak to dělají v jiných call centrech. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  broken image

  Energie a zábava

  CoolWorkshop je pojat tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • CoolWorkshopem Vás provedou

  broken image

  Michal Beránek

  „Myslím, že je nejvyšší čas podívat se na desítky let známé a prověřené informace o tom, že bychom členy svých týmů měli "motivovat" jinak než jsme se učili doposud. Podporovat je a vytvářet prostředí kde se rozvíjí vnitřní motivace".

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Vidím kolem sebe stále více příkladů toho, že vnitřní motivace dokáže přinášet skutečné výsledky a doslova dává zazářit talentům a energii jednotlivců. Jsem přesvědčený, že každý může najít tu svou a pustit se po nové cestě plné úspěchů. “

 • Cena

 • Registrace