•  

   

  Hodnocení hovorů a zpětná vazba

 • K čemu využít náslechy hovorů, aby to dávalo dlouhodobě smysl?

  Jak je provádět tak, aby se z toho teamleadeři nezbláznili?

  Jak poskytovat operátorům radostnou zpětnou vazbu?

   

  Hodnocení hovorů a Zpětná vazba bývají dvě velmi důležité činnosti teamleaderů. V rámci workshopu se na ně chceme podívat inovativním způsobem a podělit se se všemi účastníky o ty úplně nejlepší vychytávky, které práci s nahrávkami a předáním zpětné vazby dělají zábavnou a úspěšnou zároveň.


  CoolWorshop poskytne prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak dělají náslechy v jiných call centrech, co hodnotí, jak hodnotí, jak často, jakou formou. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

   

  Poslechneme si reálné hovory. Podíváme se na ně i jinými, než klasickými způsoby hodnocení.

   

 • Co nám řekli účastníci předchozích CoolWorkshopů Hodnocení a zpětná vazba

  Aleš, VZP

  V prvé řadě jsem se setkal s mimořádně příjemnou a otevřenou atmosférou. Vzájemné sdílení se s jinými účastníky je mnohem více obohacující, než kdyby šlo o tradiční „školení“. Líbili se mi vstupy lidí z OpenOne, kteří umí diskusi usměrnit a přispět svými bohatými zkušenostmi.

   

  Odnesl jsem si z workshopu lehce poupravený pohled na zpětnou vazbu (vnímat ji více jako učení než hodnocení) a zajímavé pro mne byly i některé metody (např. myšlenková mapa).

  Jirka, DHL

  Pro mě byl workshop velmi přínosný v tom, že jsme otevřeně sdíleli zkušenosti napříč různými společnostmi. Moc se mi líbilo, jak nám Zdeněk ukázal, že na hodnocení hovorů se dá nahlížet i jinak, než jen strojovým vyplňováním hodnotících formulářů. Líbí se mi používání myšlenkových map při hodnocení nebo ohodnocení hovoru jedním slovem, myslel jsem na to, když jsem teď posledně hodnotil hovory.

  Celkově byl workshop moc fajn, vedený v přátelské atmosféře a nabitý zkušenostmi všech účastníků.

  Slávek, SPP

  Pre mňa osobne bolo zaujímavé sa pozerať na odposluchy hovorov ináč – formou „myšlienkových máp“ a hravou formou „pomenovanie hovoru jedným slovom“. Samotný workshop mi dal toho veľa aj v rámci diskusií, ktoré sme viedli so samotnými účastníkmi kurzu, nakoľko som prostredníctvom toho zistil ako to funguje v iných firmách, kde to slovo funguje aj ozaj platí.

  Workshop bol prínosný, páčila sa mi forma, obsah a aj váš štýl J

 • Program

  CoolWorkshop proběhne následovně

  broken image

  10.00 - 11.30

  Smysl hodnocení, výběr nahrávek, příprava, poslech a zhodnocení

  Nejprve si vyjasníme samotný smysl poslouchání nahrávek. Následovat bude otevřená diskuze nad nejlepší praxí ve výběru nahrávek k hodnocení, přípravě, poslechu a zhodnocení.

   

  Můžete se těšit na to, že se pobavíme o délce hovorů, emocích, technice poslechu, časových značkách a zejména o osvědčených formulářích pro zhodnocení. Vše proběhne jako moderovaná diskuze v kruhu účastníků.

  broken image

  11.30 - 12.30

  Vyhodnocení konkrétní nahrávky

  Společně si pustíme tři nahrávky a zkusíme je vyhodnotit, pobavíme se společně o tom, co je dobře a co špatně.

  broken image

  12.30 - 13.30

  Oběd

  Společný oběd.

  broken image

  13.30 - 16.00

  Smysl zpětné vazby, příprava a záznam výsledku

  Zastavíme se u zpětné vazby a technik jejího poskytování, osobní psychohygieny, vizualizace a sledování posunu u jednotlivých operátorů. Vše formou moderované diskuze v kruhu účastníků.

 • Proč přijít?

  Dozvíte se, jak to dělají jinde!

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte reálné náhledy a zkušenosti kolegů z jiných firem. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit výborné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy teamleadery a zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po CoolWorkshopu konzultovat, radit se a sdílet.

 • Formát CoolWorkshopu

  broken image

  Neformální prostředí

  CoolWorkshopy pořádáme v našem "relaxu". Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Sdílení

  Při CoolWorkshopu sedíme v kruhu. Moderátoři hlídají, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  broken image

  Účastníci

  CoolWorkshop je určen pro teamleadery kontaktních center. Zpravidla se ho účastní 10-12 účastníků.

   

  Poskytuje prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak to dělají v jiných call centrech. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  broken image

  Energie a zábava

  CoolWorkshop je pojat tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • CoolWorkshopem Vás provedou

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Jsem přesvědčený, že hodnocení hovorů a zpětná vazba mohu mít podobu, která člověka dlouhodobě baví a inspiruje. Na konkrétních příkladech jsem si vyzkoušel, že se dá úspěšně experimentovat a nacházet nové přístupy. “

  broken image

  Michal Beránek

  „Hodnocení se může dělat kvůli kontrole a team leadeři přípravou kontroly, tedy i náslechy, mohou strávit opravdu spoustu času. Nebo se na hodnocení můžeme dívat jako na nástroj učení. Na workshopu se podíváme na praxi, zkušenosti a efekty obou těchto metod.“

 • Cena

  Cena uvedena bez DPH.

 • Registrace