•  

   

  AFTER PARTY

  účastníků našich CoolWorkshopů 2018

 • Co kdybychom se s odstupem potkali a podělili se o to, jak se komu daří, co se od minule povedlo a co ne?

   

  Po CoolWorkshopu, které jste se u nás zúčastnili, jste nám poskytli zpětnou vazbu z které vyplynulo, že jste inspirováni. Měli jste konkrétní nápady co udělat, co zavést, co změnit.

  Napadlo nás,, že bychom se mohli po čase s některými z Vás, kteří budou mít chuť a čas, setkat. Pobavit se o tom, jak se komu co daří, co se povedlo, s čím si nevěděl rady, co se úplně nepovedlo. Zároveň se poradit s ostatními jak řešit něco, s čím si kdo neví rady.

  Nabízíme Vám proto tuto speciální After party...:-).

 • Program

  After party proběhne následovně

  broken image

  10.00 - 12.00

  Sdílení v kruhu - co se komu daří a co třeba úplně ne

  Můžete se těšit na příběhy ostatních a jejich zkušenosti se zaváděním změn v jejich týmu. Zaměříme se na konkrétní doporučení kudy ano a kudy ne.

  broken image

  12.00 - 13.00

  Oběd

  Společný oběd s možností dalšího povídání o tom, jak to kdo má.

  broken image

  13.00 - 15.00

  Poradní kruh - s čím by kdo chtěl poradit

  Ti, kdo budou mít odvahu a budou chtít, dostanou prostor představit své téma, s čím si nevědí rady, co je čeká, s čím si lámou hlavu. A budou mít úžasný prostor vyslechnout názory, rady a doporučení ostatních účastníků After party.

 • Proč přijít?

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte reálné náhledy a zkušenosti kolegů z jiných call center. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit výborné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy teamleadery a zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po After party konzultovat, radit se a sdílet.

 • Formát After party

  broken image

  Neformální prostředí

  I After party uspořádáme v našem "relaxu". Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Sdílení

  Budeme opět sedět v kruhu. Budeme hlídat, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky.

  broken image

  Účastníci

  After party je určena jenom pro ty, kdo se letos zúčastnili některého z našich CoolWorkshopů. Očekáváme účast 10-12 účastníků, manažerů nebo team leaderů kontaktních center.

   

  broken image

  Energie a zábava

  After party se budeme snažit opět pojmou tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • After party Vás provedou

  broken image

  Michal Beránek

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

 • Cena

   

  After party je pro všechny účastníky ZDARMA...:-).

 • Registrace na After party

  Prostor je pro prvních 12 registrovaných účastníků